مه هستی ما فقط تو هستی !!!!!

پنج‌شنبه 11 مرداد 1386 00:36 نویسنده: فرشته ایرانی نظرات: 2 نظر چاپ

 

 

    

 

به نظر شما حالا که مهستی مرده ما به ماه نیاز داریم یا نه ؟؟؟؟؟ مهستی ماه بود اما جایی را روشن نمیکرد.

نمیدونم نمایش تدفین اش را دیدید یا نه ولی واقعا به یک مراسم با گزارشگریه فوتبال شبیه بود علیرضا امیرقاسمی اونجا رو با یک مسابقه فوتبال و برنامه uncut اشتباه گرفته بود وحمید شبخیز هم که کلا تعطیل بود، یکسری ایرانی بیکار و دورو بهش زنگ میزدند و به امیرقاسمی چرت و پرت میگفتند و شبخیز میگفت: تورو خدا اسم نیارین واقعا مسخره است. مثلا اینا دارند فرهنگ ایرانی را ترویج میدهند وای به حال ایرانیها!!!!!

 تمام اونهایی که اونجا بودند از جمله افرادی هستند که خودشان را ادمهای هنرمند و باکلاس و فهمیده میدونند اما هیچکدوم از اینها را نمیشه توشون دید. باید میدیدید که چجوری سرود ایران رو خوندند هر کی برای خودش یه چیزی میخوند، سعید محمدی که مثل آدمای لش ظاهر شده بود و آدامس اش را به بهترین شکل تو دهنش میچرخوند آخه اینها هم هنرمندند؟ واقعا بجزچندتاشون بقیه باید جوروپلاسشون رو جمع کنند و برن تو همون کاباره یا بارهای دبی کارکنند یا اینکه همون شوفری که بودنند باشن !!!!!

   <<----  نفر بعدی کیه؟؟

حتما اون sms ای را که در مورد نفر بعدی اومده گرفتید، میگن حمیراست وای از مردم که یه نفر را راحت میکشند!! 

درسته که این آواخرخیلی فعال نبوده اما چند وقت پیش یه آلبوم داد بیرون که همونی بود که میگفت پله پله و آدما و قدرت و بی جنبه بازی و . . .          واقعا اگه اون بمیره راننده کامیونا چی کار کنند؟؟؟