دردسرهای استرالیا

پنج‌شنبه 11 مرداد 1386 00:39 نویسنده: فرشته ایرانی نظرات: 3 نظر چاپ

گلدن گروپ یکی از شرکتهایی که برای مهاجرت برای کشورهای دیگه از جمله استرالیا اقدام میکنه که جدیدا هم بزرگتر و معروفتر شده و از اون دسته شرکتها یی است که کیفیت پایین و زبون دراز داره. البته متاسفانه ما هم از طریق اون اقدام کردیم. و بعدا فهمیدیم که خودمون راحت تر میتونستیم اقدام و پیگیری کنیم وپول کمتری خرج کنیم

در مرحله راهنایی و مشاوره که هر چی به ما گفتند غلط غولوط بود و بعدا صداش دراومد فکر کنم مخصوصا این کار و میکنند که شما را جذب کنند و تازه  بعدش میگن ما بهتون میگیم البته موارد یکی دو تا نیست وهیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه!!

جالب اینجاست که باید خودت بهشون زنگ بزنی پیگیری کنی و گرنه که کارت ول معطله، بهت زنگ نمیزنند مگر اینکه پولشون را بخوان. تا پیگیری نکنی مدارکت میمونه.

جالب اینجاست که یه سری منشی داره که اعصاب ندارن و همچنین هم  حوصله تو رو، هر وقت زنگ بزنی مزاحم اونایی و وظیبفت را نمی دونی.

اول جولای قوانین استرالیا عوض شد و وقتی من تماس گرفتم که بدونم تغییرات چیه و شامل حال ما میشه یا نه با کمال تعجب و خونسردی مسوول پرونده جواب داد: نمیدونم با ید ببینم

من) کی به من جوابشو میدین؟

اون) نمیدونم حالا حالا کاردارم سرم شلوغه!!!!!!

من)  

                                                                  

بهتون توصیه میکنم که اگر برای خودتون احترام قایلید خودتون اقدام کنید یا از یه شرکت دیگه اقدام کنید این شرکت دیگه خیلی زیادیش شده!