X
تبلیغات
رایتل

دماغ ایرونی و نانسی عجرم

پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1387 12:04 نویسنده: فرشته ایرانی نظرات: 6 نظر چاپ

نمی دونم مثلث شیشه ای رو می بینید یا نه که توسط لری کینگ ایرانی اجرا می شه ... بگذریم... دو شب پیش در مورد جراحی های پلاستیک و زیبایی برنامه داشت که دو نفر سردمدار رو از دو جبهه مخالف آورده بود  و بحث و دعوا و طبق معمول هم بی نتیجه ..........

                 

همه می دونیم که از ۳ دختر ایرانی ۲ نفر دماغهاشون رو عمل کردن ... در واقع جراح های پلاستیک ایران بیشترین عملشون در مورد دماغ ولی این در صورتیه که اگر جراح پلاستیک متخصص و جراح واقعی باشه بدون عمل بینی می تونه از طریق قسمتهای دیگه عیب صورت رو رفع و رجوع کنه. من خودم از اون دسته از افراد هستم که صورتهای طبیعی و بدون دست خورده رو دوست دارم. زنهایی که صورتهاشون رو طبیعی زیبا نگه می دارن خیلی جذابتر از صورتهایی هستن که جراحی داشتند، جلوه می کنند. بماند که درصد زیادی از این اعمال جراحی جنبه روانی داره و شخص بعد از انجام عمل اعتماد به نفسی کاذب بدست میاره این تا حدی پیش می ره که اغلب خودشون رو نانسی عجرم و یا حتی پاریس هیلتون می دونند و درصد نانسی بیشتره!!

نانسی عجرم نه تنها گونه و بینی رو عمل کرده بلکه استخوتن فک رو هم حالی بهش داده ... بهر حال بگذریم!! چند وقت پیش شنیدم که یکی از پسرهای فامیلمون که بینی اش هیچ مشکل حادی نداشت عمل کرده ؟؟ تعجب کردم و طبق معمول که افراد می خوان عیوبشون رو بپوشونند گفتند که انحراف داشته اما بعدا فهمیدیم که تشخیص یه روانشناس بوده برای اینکه اعتماد به نفس پیدا کنه این قضیه رو من بارها و بارها شنیدم و دیدم اما خب این خوبه که طرفی که اعتماد به نفس نداره اعتماد به نفس پیدا کنه اما بعضی ها هم دیگه خدا رو بنده نمی شن و زیر دماغ رو ببینن من ترجیح می دم از راههای دیگه اعتماد به نفس پیدا بشه نه از طریق تیغ جراحی !!

یکی از دوستانم(بهاره) باور کنید بینی کوچولو و خوبی داشت اما نمی دونم چرا عمل کرد این در صورتیه که پوست صورتش مثل کره مریخ و ماه پر از چاله چوله است و اگر پوست صورتش رو درست می کرد خیلی به قول خودش شاینی تر می شد اما الان شدیدا افسرده است که چرا عمل کرده چون دماغه اصلا به صورتش نمیاد و شبیه نانسی عجرم هم نشده!!             

یکی از دوستان مشکل بیش از حد ظاهری بینی یا به قول خودش demagh داشت و واقعا از اون دسته از دماغهایی بود که بالغ بر ۳ کیلو وزن داشت روزی من بهش پیشنهاد دادم که چرا عمل زیبایی نمی کنی... منطقی به من گفت که دماغم به صورتم میاد. ۳ ماه از پیشنهاد من نگذشته بود که دماغش رو عمل کرد و به همه گفت که انحراف بینی ام اذیتم می کرده و عمل کردم اما خب ملت که خر نیستن می فهمن که ۳ کیلو دماغ شده ۲۵۰ گرم نه؟!!! دکتر جراح بهش گفته بود که بهتر عمل کنه چون داره می ره تو دهنش!!! خلاصه بعد از عمل این شخص متوجه شدم که عیب صورت از دماغ نبوده و طفلک راست می گفت که دماغم به صورتم میاد چون تازه عیوب بقیه جا ها زد بیرون ... خلاصه اینکه الان نانسی عجرم !!! کرکره خنده است خداییش

               

تمام کسانی که بینی هاشون رو عمل می کنند باید مراقب باشند چون ممکنه دچار افتادگی بینی بشن و همه اشون هم مدل خنده هاشون یه مدل به خاطر اینکه نمی تونن دماغ و لپ ها رو خوب جمع کنند از گوشه های چشم و گوشه های لب کمک می گیرن. امروزه علاوه بر مد جراحی بینی به یک مرض و سادیسم تبدیل شده (البته در ایران رو می گم) اشخاصی رو می شناسم که با وجود اینکه خطرات جراحی و خطرات احتمالی رو می دونن ۲ تا ۳ بار عمل بینی انجام می دن که این اصلا معقول نیست و تمام اینها ناشی از اینه که وقتی جوانان و نوجوانان نمی تونن سرگرمی درستی داشته باشند و یا اینکه نمی تونن از رنگهای شاد و براق برای تجدید روحیه استفاده کنند مسلما به سمت مواردی میرن که توجیه منطقی براش نیست اکثر جراح های ایرانی برای عمل زیبایی اولین چیزی که توصیه می کنند جراحی بینیه این در صورتیه که خودشون هم می دونن که راحت ترین و بهترین برای خودشون!!! وجدان هم چیز خوبیه !!!