میکرو درم ابریژن

پنج‌شنبه 14 شهریور 1387 12:00 نویسنده: فرشته ایرانی نظرات: 3 نظر چاپ

اگر پوستتون چربه و یا جای جوشتون اینقدر مونده که قهوه ای شده و یا پوستی دارین که آکنه تولید میکنه و یا احساس میکنید که پوستتون کمی کهنه شده و لایه های کراتینه و شاخی روی هم انباشته شده و از همه مهمتر جوشهای سرسیاه روی پوست صورتتون عمق گرفتن و یا حتی جای زخمهای و بخیه های  سطحی اذیتتون می کنه و یا اینکه پوستتون آفتاب سوخته شده و لکه های قهوه ای کمرنگ دیده میشوند و آسیب دیده است و یا چروکهای پیشونیتون و یا بین ابروهاتوی رو به عمیق شدن میرن و پنجه های کلاغ در کنار چشمهاتون در حال نمایان شدن هستند. درمان میکرودرم ابریژن رو شروع کنید که راحتترین و سریعترین و نصبتاً کم هزینه ترین راه برای کسب بهترین جواب در گزینه های درمانی این روزها بکار می رود.

 

میکرو درم ابریژن روشی برای از بین بردن لایه های سطحی کراتینه و یا شاخی پوست میباشد. 

                                     

 

                             

                      

راه های مختلفی برای از بین بردن این لایه ها که به چروک و کلفت شدن و در نهایت پیر شدن پوست کمک میکنه وجود داره از جمله پیلینگ و پاکسازی پوست به روشهای شیمیایی و اسید میوه. اینها راههای خوبی هستند و هنوز هم از رایجترین روشها در دنیا میباشند اما ثابت شده که این روشها در طولانی مدت باعث افتادگی پوست شده و الاستین موجود در پوست رو تضعیف می کنند هرچند انجام دادن این روشها از ندادن آنها خیلی بهترن.

                      

شما اگر لایه های شاخی پوستتون رو بردارین اکسیژن بیشتری به لایه های زیرین پوستتون و یا اون لایه هایی که واقعاً باید مواد جذب کنند، میرسه. مواد و  ویتامینها راحتتر جذب پوستتون میشن و در نتیجه استفاده از کرمها و مواد مغذی نتیجه بهتری رو خواهید دید.

                            

میکرو درم ابریژن عموماً با استفاده از یک دستگاهی می باشد که خود اون چند نوع داره که یکی از اونها به نوع diamond و یا کریستالی است که با پاشیدن دانه های کریستال که از aluminum oxide crystals, baking soda, salt or corn cob تشکیل شده اند لایه های کراتینه رو بر میدارن و نوع دیگه ای هم وجود داره که با استفاده از سمباده های مخصوص لایه ها برداشته میشن. تقریبا انجام هر پنج بار مدل کریستالی معادل 1 با انجام سمباده ای می باشد. در سمباده ای بسته به عمق کارتون پوستتون گاهاً زخم هم میشه اما جواب خیلی خوبی بهتون میده.

تقریبا قیمت هر جلسه میکرودرم در تهران از  ۱۵۰۰۰تومان شروع شده و در مناطق بی انصاف به ۵۰۰۰۰ تومان هم میرسه اما این عمل در خارج از کشور از ۷۰ دلار شروع میشه به بالا....

                

توجه کنید که این کار حتماً باید زیر نظر پزشک متخصص پوست انجام بشه چون انجام نادرست اون جواب نده.