X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

Easter و IMAX

یکشنبه 23 فروردین 1388 15:37 نویسنده: فرشته ایرانی نظرات: 9 نظر چاپ

اینجا تعطیلات ایستره! روزی که حضرت مسیح رو به صلیب کشیدن و دوباره زنده شد!  

تعطیلات از جمعه شروع شده تا دوشنبه ... کانالهای تلوزیون اینجا هم مثل ایران خودمون که در مناسبتهای امام های مختلف فیلم مرتبز رو میذاشت اینجا هم همینطوره با این تفاوت که اینها انواع و اقسام رو پخش می کنن و فیلمهاشون تنوع داره اما ما توی ایران یه محمد رسول الله سانسوری داشتیم که من از زمانی که بچه بودم اون رو پخش می کنن دیگه خودتون برین تا آخرش.............! دیشب هم The PASSION of the Christ مال آقای MEL GIBSON رو کانال 7 پخش کرد. 

 

از وقتی اومدیم سیدنی خیلی دلم می خواست برم سینما سه بعدی ببینم این چیه؟ که اینهمه میگن! ولی نمی دونم چرا شاید بواسطه دوری استرالیا فیلمهایی که تا حالا رو اکران IMAX بوده مستند بودن و فیلم یا کارتون نبودن تا اینکه اکران MONSTER VS ALIENS بصورت سه بعدی شروع شد! دیروز با احسان رفتیم IMAX Theatre Sydney in Darling Harbour که بزرگترین سینای سه بعدی دنیاست و شرکت ال-جی هم حمایتش می کنه.   

 

انیمیشن MONSTER VS ALIENS ساخت شرکت Dream works است. 

فیلم خیلی خنده دار بود اول فیلم که تبلیغ سینمای IMAX بود با یه یویو شروع شد که حرکت آخر تو صورت تماشاچی های عزیز بود و همه با هم گفتن آآآآآآآآآآآآآآآآآ.... از خود فیلم برام جالبتر آدما بودن که با چه شور و هیجانی آمده بودن برای تماشای فیلم راحت 500 نفر بودن سالن خیلی خیلی بزرگ بود و تمام بلیط ها فروخته شده بود.   

انیمیشن خیلی قشنگ بود مخصوصا اینکه سه بعدی هم و تمام شخصیت ها حجم داشتن و قشنگترین صحنه هایش از دید من صحنه هایی بود که توی فضا بود با سیاره ها شهاب سنگ ها که به سمت تماشاچی ها پرتاب می شد ... فوق العاده بود ...  

این عروسک ‍ژله ای آبی هم شخصیت خیلی جالب و احمقی بود که قبلا گوجه فرنگی بوده و تبدیل به هیولا شده بود داخلش یه حباب هایی بود که توی سه بعدی واقعی واقعی بودن !! دلم می خواست دستم رو دراز کنم حبابهاشو بترکونم !.......... یه صحنه اش هم خیلی دوست داشتم اون هم زمانی بود که آدم فضاییه واسه خودش شیر و قهوه داغ میریخت و از دهنش پوف کرد بیرون.... یه دفعه دیدم آقایی که جلوم نشسته بود دستاشو گرفت جلوی صورتش خیلی خندم گرفته بود! عکس العمل بچه ها هم خیلی جالب بود هم چنان قهقهه میزدن که به صدای خنده بچه ها بزرگتر ها هم می خندیدن

  

امان از دست بشر که چه کارهایی نمی کنه! واقعا تکنولوژی چیه هاااااااااا؟ به قول احسان می گفت فکرش رو بکن مرد عنکبوتی رو سه بعدی اکران کنن؟؟؟ واقعا چه هیجانی به بیننده میده! 

این هفته هم فیلم های سینماها عوض می شه و فیلمهای جدید میآد Xman  جدید هم میآد که حتما میریم! اما بعد از دیدن فیلم سه بعدی سینمای معمولی واقعا حال نمی ده!