AVRUPA YAKASI

سه‌شنبه 3 مهر 1386 01:05 نویسنده: فرشته ایرانی نظرات: 5 نظر چاپ

اونایی که با من آشنایی دارن میدونن که ناف من رو با ماهواره ترک بستن و برای این قضیه دلایل خودم رو دارم و اصلا سریالها و مزخرفات تلویزیون ایران رو ندارم حتی هات برد رو اما ترک برنامه های شاد و رنگی داره. هر روز صبح رو با برنامه شاد خواننده های زیبا با لباسهای شیک و به روز با آرایشهایی متنوع که با دیدن برنامه هاشون میتونی روز قشنگی رو شروع کنی. تقریباً از سال 74 با دیدن برنامه های شاد ترک به اونها عادت کردم و برام هنوز هم جذابند. Ibo show مرز 15 سالگی رو گذروند. من با زبان ترکی آشنایی داشتم و همین کمکم کرد که بعد از 12 سال یک حرفه ای بشم برای همین برنامه های ترک برام قابل فهم هستند. نمیدونم اگه برم استرالیا میخوام چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AVRUPA YAKASI یکی از سریالهای طنزوهمچنین بی نظیر ترک است که هر چهارشنبه شب از کانال a.TV پخش میشه و الان حدود 3 سال که من این سریال را دنبال میکنم و فوق العاده است. طنزخیلی قشنگ ومنحصر به فردی ایه و سبک خودش را دارد. حتی اگه زبان ترکی هم متوجه نشید از افه های بازیگرها میتونید متوجه داستان بشید. همه تو این سریال نقش خودشون را خیلی خوب بازی میکنند وهرکدام کاراکتری جداگانه دارند.کل سکانس های فیلم توی دو یا سه لوکیشن داخلی گرفته میشه. یکی از این کاراکترها که من واقعا ازش خوشم میاد BURHAN ABI است.

    تا حالا شده با یه آدم چندش آورو تازه به دوران رسیده برخورد کنید؟؟؟ حتما دیدینشون نه؟؟  مخصوصا اونهایی که خودشون رو باحال و باکلاس میدونند &-: وای دلم میخاد خفشون کنم!! واقعا اینتا نمیدونند که چه آدمایی هستند؟؟ حتما میدونند!! نه؟؟ کاش میشد یه جوری بهشون گفت. این عکس روبرو مربوط به یکی از کاراکترهای  AVRUPA YAKASI  یه که منو یاد یکی از این آدما میندازه. اسم این  شخصت BURHAN ABI ایه.  این بابا یه بچه پول داره دهاتیه که به عشق شهری شدن و دستور دادن به بقیه دانشگاه رفته و توی رشته مدیریت فارغ التحصیل شده و توی مجله AVRUPA YAKASI کار میکنه و اگر مدیریت رو ازش بگیرن پودر میشه چند قسمت سریال حوالی این قضیه چرخیده. آدم عقده ای و فضولیه، یک کیف دستی داره که بهش اعتماد به نفس میده و اگه اون گم بشه واویلاست کت و شلوار قهوه ای با جوراب سفید و کراوات سبزتیپ مورد علاقه این باباست. ارتباطش با دوست دخترش و خونه ای که داره دیدنیه. بیشترین چیزی که توی بورهان آبی به چشم میخوره و شخصیت اش رو دو چندان زیبا و بامزه کرده طرز صحبت کردن و لهجه اونه.

بهتون پیشنهاد میکنم اگه ماهواره ترک رو دارید این سریال رو ببینید. Season جدیدش تازه شروع شده.