X
تبلیغات
رایتل

هفته های ایرانی

دوشنبه 17 تیر 1387 16:00 نویسنده: فرشته ایرانی نظرات: 2 نظر چاپ

اینجا ایران است و در ایران هفته ها نام گذاری شده اند نه اونطوری که بقیه مردم دنیا فکر می کنند بلکه اونجوری که دولت ایران فکر می کنند مثلا:

                     

هفته برنج: مصادف با بحران قیمت برنج به میزان ۳ برابر.

                  

هفته پودر رختشویی: به علت اینکه می خواست گرون بشه در بازار نبود و بعدش یهو پیداش شد با ۲ برابر افزایش قیمت.

                     

هفته گوشت: خیلی گرون نشد طفلک فقط کیلویی ۲ هزار تومان گرون شد.

                     

هفته چایی: شایعه شد که چای در بازار نیست و اگر هم باشه ۲ برابر قیمت ؟؟ که یکهو خرمگس معرکه(اخبار ۲۰:۳۰) پیداش شد و گفت که نننننننننننه چایییییییییی هست!!

                       

هفته ماکارونی: در این هفته هم که شرکت های تولید کننده ماکارونی دیدند که از قافله عقب موندند نامردی نکرده و قیمت را بردند بالا ولی در بازار موجود بود هااااا

                

هفته حجاب: بستگی داره سردار رویان کدوم هفته شب خواب ببینه اون موقع است که اون هفته می شه هفته حجاب و مبارزه با مفاسد اجتماعی که در تعریف نیروی انتظامی به زنان گفته میشه.

                   

هفته قند و شکر: دولت دید که مردم زیاد شکر میخورن و پوکی استخوان و دیابت و .... و دکترها صلاح ندیدند که مردم قند و شکر بخورن پس تصمیم گرفتن که اینا رو هم گرون کنند تا درس عبرت بشه برای مرض قندی ها تا اینقدر قند با چایی که پیدا نمی شه نخورن. ایول به این می گن برطرف کردن مشکلات اقتصادی.

                           

هفته های فرش و گاز و آب و سلمونی و میوه و سبزی و مصالح و خونه و اجاره و ... : مراجعه شود به تعاریف بالا ایضاً 

هر چند هفته یکبار هم هفته نون و بنزین و شیر داریم در تابستان هم که همه هفته ها علاوه بر اسامی خاص یک اسم عام هم دارند اون هم " برق " است. چون همین الان هم برقهای ما رفت ولی نوت بوک من شارژ داره که من دارم می نویسم......