بارون پاییزی

چهارشنبه 12 فروردین 1388 08:48 نویسنده: فرشته ایرانی نظرات: 4 نظر چاپ

از پریشب تا حالا همینطوری داره جرجر بارون می آد بارونش اصلاً بند نمی شه! هوا هم یه نموره سرد شده! خدا رو شکر به این میگن رحمت الهی اما دیگه خیلی زیادش می شه سیل! بارونه هااااااااااااااااا! خیابونها رو همچین میشوره که می تونی برهنه بری هرچند در روزهای دیگه اوزی ها و هندی ها پابرهنه هم دیده می شن!   

دیشب اخبار خانوم خوشگله می گفت ساحلهای منلی و بندای موجهاشون به ۵ الی ۶ متر رسیده که موج سوارها دلی از عزا درآوردن! واقعا چه دل و جراتی دارن که توی این هوای طوفانی می رن موج سواری! دیروز از پنجره بیرون رو نگاه کردم دیدم برگهای درخت روبروییمون داره زد میشه اما چند تا درخت دیگه تاره شروع کردن به گل دادن (این عکسها مال منظره های پنجره خونه ماست) ... 

تهران هم که می گن برف اومده ! کندوان بسته شده!  چه بی موقع؟؟؟؟ 

 وقتی تاره اومدیم توی خونه و لوازم خریده بودیم یادمه داشتم سرویس خوابم رو برام میآوردن بالا که بارون شدیدی شروع شد ! با نگرانی گفتم این چه وقت بارون بود؟ آقایی که مسوول تحویل بود بهم گفت که ما بارون رو خیلی دوست داریم و خیلی دعا می کنیم که بارون بیاد چون چمنها و درختها رو آب می ده! شاید اگر تهران هم اینقدر بارون می آمد خیلی سرسبز میشد اما خب اونجا یعنی تهران جایی واسه چمن و درخت و ... نمونده بود که بارون سیرابشون کنه . . . اینجا از جنگلهای شمالمون هم سرسبزتره و اینقدر گل داره که سرچهاراه ها احتیاجی به گل فروختن نیست!