X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

ماه جدید ... New Moon _ twilight saga

دوشنبه 2 آذر 1388 11:24 نویسنده: فرشته ایرانی نظرات: 7 نظر چاپ

باورم نمی شد که سه هفته حتی در لب تاپ رو هم باز نکنم !!!! خیلی سرم شلوغه ... امتحانام تمومی ندارن هر هفته 3 تا اوووووووووووه مرییییییدم ... اینقدر کارهای خونه مونده بود که نمی دونستم چه جوری جمع و جور کنم ؟؟؟ اگر احسان نبودهاااااااااااا 

 

هوا خیلی خیلی داغ شده از حد گرما گذشته ! دیروز بعد از 2 ماه تونستیم بریم ساحل  

 

 

             

جمعه بالاخره بعد از کلی انتظار NEW MOON  "the Twilight saga" اومد و بدک  نبود از اولیش خیلی بهتر بود ولی کتابش واقعا چیزه دیگه ای ...  دلم می خواد سری کتاب هاش رو یه بار دیگه بخوونم،‌ ذهن خلاق استفانی واقعا قابل تحسینه ! مرحبا به این زن.  

سینمایی که ما رفتیم 4 سالن معمولی و 1 سالن gold class و دو سالن vmax در تمام روز جمعه و آخر هفته رو به این تخصیص داده بود که بلیط اش تموم شده بود !!!! جای بدی گیر ما نیومد اما دلخواهمون هم نبود !!! منتظرم روی blue ray بیاد، بعد با دقت نگاه می کنم ... مردم اینقدر سر و صدا می کردن که خیلی از فیلم رو سر در نیوردم ! من چون کتابها رو خونده بودم برام خیلی تازه گی نداشت و می دونستم چی به چیه!! برای همینم نمی تونم خیلی خوب در مورد فیلم نظر بدم.  

یدونه از همین پوستر بالا و دستبند و باکس و عکس ادوارد کالن روی جاسوییچی و ... یادگاری از این فیلم بود.

 این روزها تقریبا روزنامه و مجله ای نیست که اسم رابرت پتسن توش و یا عکسش روش نباشه در سن 23 سالگی یکی از برجسته ترین چهره های هالیوود شناخته شده !!! با وجود اینکه فیلم آنچنانی هم بازی نکرده ... اما طرفداران بسیار زیادی داره. جمعه هم در برنامه الن دی جنرس بود. در روز اول اکران 72.7 میلیون دلار فروش داشته  !!!